Nasıl Randevu Alınır?
12 Ocak 2022


Buraya tıklayarak 07/24 online randevu alabilirsiniz.
Online Randevu Kimlik Sorgulama alanındaki bilgileri tam ve doğru olarak doldurunuz.
BÖLÜM SEÇİMİ alanından muayene olmak istediğiniz polikliniği seçiniz.
Randevu saatinizi seçiniz; “Randevu al” ifadesi randevu alabileceğiniz saatleri, “Rezervli” ifadesi ise dolmuş randevuları göstermektedir.
Online Randevu almaya çalışan hastalarımızın istediği gün ve saat dolu olarak gözüküyorsa farklı bir gün ve saati denemeleri veya telefonla veya ayaktan randevu almaya çalışmaları önerilir.
Randevu alma işleminiz gerçekleştiğinde, girmiş olduğunuz cep telefonunuza randevu bilgileriniz SMS olarak gönderilecektir.
İnternet üzerinden aldığınız randevuları, "RANDEVULARIM" butonuna tıklayarak görebilirsiniz. 
İnternet üzerinden aldığınız randevuları gerektiğinde iptal etmek için, "RANDEVULARIM" bölümünün altında, ONAY KODU’nu kullanarak iptal edebilirsiniz. 
İnternet üzerinden aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu’nu da içeren SMS bilgisini poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.
 

mhrstlf.png


Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz.

ALO 182 çağrı merkezine bildireceğiniz T.C. kimlik numaranız ile istediğiniz branşı söyleyerek  randevu alabilirsiniz.

Randevu tarihinde, randevu saatinden en az 30 dakika önce muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız.